Kontakt: 604 307 144 | Termin płatności 14 dni dla jednostek budżetowych |
Producenci
Blog kategorie
Jak odpowiednio dbać o posadzki w obiektach biurowych 0
Posadzki w obiektach biurowych - jak odpowiednio o nie zadbać

Podłogi w obiektach biurowych szczególnie w strefie wejściowej i wyjściowej to wizytówka zakładu. To jak postrzegana przez klienta jest recepcja wpływa na wizerunek całej firmy. Bardzo ważna jest w tym wypadku dbałość o posadzkę - to ona jest jednym z najbardziej widocznych elementów strefy wejściowej i wyjściowej, jak również pozostaje najbardziej narażona na zabrudzenia. 

czytaj całość »
Dozowniki do toalet, jak odpowiednio je wybrać do swojej firmy? 0
Dozowniki do toalet - które wybrać do swojej toalety

Dozowniki łazienkowe to niezbędne wyposażenie lokalu, które odpowiednio dobrane może przynieść wymierne korzyści. Pozwalają one znacząco zredukować zużycie materiałów takich jak papier toaletowy czy ręczniki papierowe lub mydło, a co się z tym wiąże pomagają w racjonalnym gospodarowaniu środkami finansowymi. 

czytaj całość »
Otwierasz restaurację – Tych środków nie powinno zabraknąć w twoim lokalu. 0
Otwierasz restaurację – Tych środków nie powinno zabraknąć w twoim lokalu.

Jeśli planujesz w najbliższym czasie otworzyć restaurację, lub jesteś już w trakcie wyposażania swojego pierwszego lokalu gastronomicznego to napewno zastanawiasz się jakie niezbędne środki czystości zakupić na samym początku. Dlatego też przygotowaliśmy "niezbędnik restauratora" - czyli top 10 profesjonalnych środków czystości w które powinny znaleźć się w Twoim lokalu.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl